Dom s pozemkom na Liptove

Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Jamník
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: novostavba
Počet izieb: 4
Úžitková plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 625 m2
Energ. certifikát: A
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:garážové státie
 
ID inzerátu:458

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Snom každého človeka je nájsť svoje zázemie , mať svoj vlastný domov. Preto Vám v jednom balíku ponúkame výstavbu domov na kľúč spolu s prekrásnymi pozemkami pod Tatrami.

Aj napriek neustále rastúcim cenám nehnuteľností na Liptove si ceny pozemkov s inžinierskymi sieťami a aj domami na kľúč  udržali v tomto projekte triezvu a realistickú cenovú hladinu. Cenová prístupnosť spolu s kvalitou prostredia a skúsenosťami a referenciami realizátora projektu ešte viac zvyšujú výhliadky na váš vysnívaný domov na Liptove.

Projekt výstavby rodinných domov v katastri obce sa ale volá Jamnícká výhliadka. Celý pozemok  je z troch strán obkolesený lesíkom, ktorý ho chráni pred vetrom.

Našim hlavným cieľom je úplná spokojnosť zákazníkov, úspora ich finančných prostriedkov a času. Preto ponúkame výstavbu domov na kľúč, s kompletnými službami:  projekt, stavebné povolenie, geodézia, financovateľnosť pozemku aj domu, vybavovanie hypotekárneho úveru, právne služby a celé poradenstvo od základovej dosky až  po konečné interiérové práce, taktiež aj realizovanie terás, chodníkov, oporných múrov plotov, garáží, altánkov, úprava pozemku, záhradnícke práce, vstavaný nábytok, kompletné exteriérové a interiérové práce.

K cene domu si treba pripočítať cenu pozemku, 34€ za m2, na ktorom bude elektrika, voda, kanalizácia, dátová prípojka, asfaltová prístupová cesta s pešníkom a pouličným osvetlením.

Fotky sú ilustračné, z realizovaných domov.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Maklér:

makler
Maklér:Ing.Ladislav Beňo
Telefón:0903 738 218
E-mail:beno-ZVNC-dealreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2